flyer 23rd day A3 versie 2

NL

Osu sportvrienden,

Hierbij bedank ik iedereen die zijn bijdrage heeft geleverd aan het succesvol verlopen

“The 23rd day of the Youth and Beginners”

In totaal hebben 250 vechters van 32 verschillende dojo’s uit België, Duitsland, Frankrijk en Nederland deelgenomen.

Hieronder treft u de uitslag aan.

“The 24th day of the Youth and Beginners” is op zaterdag 8 april 2017. Mogelijk kunt u deze datum alvast in uw agenda reserveren.

Mocht u nog opmerkingen of vragen hebben over afgelopen zaterdag dan verneem ik dat van u via

Toernooi@sportschooldagraca.nl.  

Osu!

Shihan Antonio Da Graca



UK
Osu karate friends,

I would like to take the oppurtunity to thank everybody for his contribution to a very succesfull 23rd day of youth and the beginners 2015.
250 competitors from 32 different dojo’s from Belgium, Germany, France and The Netherlands participated.

The results are below.


The 24th day of the Youth and Beginnerswill be held on saturday the 8th of april 2017. Please note this on your calander.

You may have remarks of questions with regard to our tournament this year. Please drop some lines in our box: t
oernooi@sportschooldagraca.nl


Osu!

Shihan Antonio Da Graca


Results of the 23rd Day of the Beginners and the Youth

Matchmaking Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Charice Klink

Nintai

2

Manaar Haouati

Budokai Breda

Poule 1 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Igor Boudnarouk

Paris Kyokushin Paris 17

2

Siemen Van Binsbergen

Budokai Breda

3

Reynald Pielaat

Budokai Breda

Poule 2 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Neele Streller

AktivSport Saxonia e.V.

2

Devyjani Dielbandoesing

Sportschool Da Graca

3

Angie Kuit

Kazoku Dojo

Poule 3 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Manon van Wijk

Mas Oyama Kalmthout

2

Solyse Groenendaal

Dojo Renshu

3

Quinty Blok

Kiyozumi Gebr Smit

Poule 4 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Lennox Morenz

AktivSport Saxonia e.V.

2

Adis Hodzic

Lawson’s Gym

3

Ishand Sahtoe

Tamashii Dojo

Poule 5 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Megan Burger

Kurai

2

Sybille Paravy- Hayes

Paris Kyokushin Paris 17

3

Nynke Pot

Kyokushin Karate IJlst

Poule 6 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Dylan Grigorjan

Budo Kai Tora Tora

2

Lamarr Clementina

Lawson’s Gym

3

Yassine Bouzalmat

Sportschool Guçyetmez

Poule 7 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Sascha Sikkes

Ruud Muller Leidschendam

2

Siebe van der Meent

Kyokushin Hilversum

3

Abdeljallal Aouragh

Sportschool Guçyetmez

Poule 8 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Tristan Anemaat

Dojo Renshu

2

Sven de Korte

Kiyozumi Gebr Smit

3

Monsfe Bootman

Sportschool Guçyetmez

 

 

 

 

Poule 9 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Freekie Hendriks

Budo Kai Tora Tora

2

Jai Narain

Tamashii Dojo

3

Xam van Adrichem

Nintai

Poule 10 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Maximiliano Lopes

Nintai

2

Maks Boot

Budokai Breda

3

Johannes Reuter

AktivSport Saxonia e.V.

Poule 11 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Rabaab Haouati

Budokai Breda

2

Brisseis Ankersmit

Okara Dooka Budosports

3

Joyce de Jong

Kyokushin Karate IJlst

Poule 12 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Pien Vos

Ichigeki/AOBG

2

Mariëly Landburg

Nintai

3

Tineke Buitinck

Fudoshin Dojo

Poule 13 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Iraisha Boedhoe

Sportschool Da Graca

2

Ezra van Stappen

Dojo Renshu

3

Damini Narain

Tamashii Dojo

Poule 14 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Raphael Bobbe

Tamashii Dojo

2

Dien Somohardjo

Kazoku Dojo

3

Damjan Ilic

Tamashii Dojo

Poule 15 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Quentin van Melzen

Sportschool Da Graca

2

Ilan Sanglier

Mas Oyama Kalmthout

3

Fabian van Biene

Okara Dooka Budosports

Poule 16 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Fabio Schrijver

Budo Kai Tora Tora

2

Giovanni Sens

Tamashii Dojo

3

Joren de Bondt

Sutani Dojo

Poule 17 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Tyrone Crawford

Budokai Breda

2

Mohammed Surian Soebratie

Lawson’s Gym

3

Thijmen Dolk

Kiyozumi Gebr Smit

Poule 18 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Sacha Bras

Sportschool Da Graca

2

Anna Wandschneider

AktivSport Saxonia e.V.

3

Mouna Jlil Ouardid

Bushido Dojo

Poule 19 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Jeanne Raisky

Paris Kyokushin Paris 17

2

Alicia van Ballaert

Mas Oyama Kalmthout

3

Danielle Hahn

AktivSport Saxonia e.V.

Poule 20 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Krishan Gonesh

Nintai

2

Dion Doerga

Kazoku Dojo

3

Mike Van de Perre

Fudoshin Dojo

Poule 21 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Perlo Lopes

Nintai

2

Ryan van Vliet

Kurai

3

Nathan Dorder

Tamashii Dojo

Poule 22 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Harun Öztopark

Nintai

2

Sam Hattinger

Karatevereniging Musashi

3

Til Seitz

AktivSport Saxonia e.V.

Poule 23 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Kyo van Fessem

Dojo Renshu

2

Niklas Mortan

AktivSport Saxonia e.V.

3

Samuel Verburg

Kiyozumi Gebr Smit

Poule 24 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Rick Adema

Kyokushin Karate IJlst

2

Lance Gomez Zabala

Sportschool Egbert Thomas

3

Aymane Aboussakour

Lawson’s Gym

Poule 25 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Batuhan Gercekcioglu

Tamashii Dojo

2

Siyar Adanc

Nintai

3

Roy ’t Hart

Kiyozumi Gebr Smit

Poule 26 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Duncan Horvath

Ruud Muller Leidschendam

2

Laurens van Not

Okara Dooka Budosports

3

Isayah Kalongi

Tamashii Dojo

Poule 27 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Leroy Stenhuys

Sportschool Da Graca

2

Younes Yaagoubi

Sportschool Guçyetmez

3

Yannick Biemans

Sutani Dojo

Poule 28 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Milan Poiesz

Omegasport Dordrecht

2

Declan Kater

Sportschool Da Graca

3

Soufiane Boulfalfal

Sportschool Guçyetmez

 

Poule 29 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Jessica Krause

AktivSport Saxonia e.V.

2

Nada Haouati

Budokai Breda

3

Gwyn van der Linden

Ichigeki/AOBG

Poule 30 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Ferry Hardeman

Bushido Dojo

2

Dave Kientz

Kurai

3

Ernst Weistra

Kyokushin Karate IJlst

Poule 31 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Illyass Hadjem

Paris Kyokushin Paris 17

2

Vijay Nanhoe

Sportschool Egbert Thomas

3

Thijs van Wanrooij

Dojo Renshu

Poule 32 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Sherilyn van Damme

Dojo Renshu

2

Anouk Bouwens

Budokai Tilburg

3

Joney van Meer

Kiyozumi Gebr Smit

Poule 33 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Chris Minnebreuker

Omegasport Dordrecht

2

Matthias Hoebus

Sutani Dojo

3

Tim Heunich

AktivSport Saxonia e.V.

Poule 34 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Victor Gomez Zabala

Sportschool Egbert Thomas

2

Dirk Adema

Kyokushin Karate IJlst

3

Enrico Noordam

Sportschool Egbert Thomas

Poule 35 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Milan Herrewijn

Sportclub F&F the Inner Way

2

Paulo van Geest

Ichigeki/AOBG

3

Sami Tortel

Paris Kyokushin Paris 17

Poule 36 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Reyer Slart

Sportclub F&F the Inner Way

2

Daniel van der Kooij

Sportclub F&F the Inner Way

3

Jaimy Sulkers

Sportschool Da Graca

Poule 37 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Quinten Becks

Budo Kai Tora Tora

2

Jelle van der Stelt

Sportschool Egbert Thomas

3

Jesse Swart

Iryoku

 

 

 

 

 

Poule 38 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Delano Ter Heerdt

Budo Kai Tora Tora

2

Noëll Blijd

Tamashii Dojo

3

Egbert-Jan Pool

Iryoku

Poule 39 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Tamara Bindraban

Sportschool Da Graca

2

Janne Manderfeld

Sportclub F&F the Inner Way

3

Saba Tjong A Tjoe

Okara Dooka Budosports

Poule 40 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Alyssa Duarte Silva

Sportschool Egbert Thomas

2

Alexandra de Boer

Sportclub F&F the Inner Way

3

Elena van Ballaert

Mas Oyama Kalmthout

Poule 41 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Mustafa Özcimen

Budo Kai Tora Tora

2

Mohamed Ali

Okara Dooka Budosports

Poule 42 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Denzel Bandison

Budokai Tilburg

2

Thomas Onderdelinden

Tamashii Dojo

3

Lorenzo Hosewol

Sutani Dojo

Poule 43 Jeugd Jongens

Plaats

Naam

Sportschool

1

Bram Kuipers

Budo Kai Tora Tora

2

Sander Dijkstra

Sportclub F&F the Inner Way

3

Süleyman Adanc

Nintai

Poule 44 Jeugd Meisjes

Plaats

Naam

Sportschool

1

Sterre Manderfeld

Sportclub F&F the Inner Way

2

Demi Will

Sportschool Egbert Thomas

3

Lauren van der Zee

Iryoku

Mannen Licht < 70 kg

Plaats

Naam

Sportschool

1

Deron Ditiecher

Omegasport Dordrecht

2

Jeffry Pietersz

Yin Yang

3

Rogun Kutlu

Sportschool Egbert Thomas

Mannen Middel (70-80 kg)

Plaats

Naam

Sportschool

1

Lody Jassies

Budo Kai Tora Tora

2

Tom Bakens

Yin Yang

3

Robert Davelaar

Okara Dooka Budosports

Mannen Zwaar (>80 kg)

Plaats

Naam

Sportschool

1

Harmen van Hattum

Kiyozumi Gebr Smit

2

Tony Dragan

Kazoku Dojo

3

Gideon de Graaf

Mas Oyama Kalmthout

Vrouwen Licht -65kg

Plaats

Naam

Sportschool

1

Anke Speerstra

Sportclub F&F the Inner Way

2

Gosia Olchowska

Ichi Dai

3

Roos Hemelt

Budo Kai Tora Tora

Vrouwen Zwaar + 65 kg

Plaats

Naam

Sportschool

1

Suzanne Davelaar

Okara Dooka Budosports

2

La Toya Gordon

Sportschool Bruers

3

Jennifer van der Meijden

Kurai