flyer 22nd day A3

NL
Osu karate vrienden,

Hierbij bedank ik iedereen die zijn bijdrage heeft geleverd aan het succesvol verlopen
“The 22nd day of the Youth and Beginners 2015”

In totaal hebben 200 vechters van 30 verschillende dojo’s uit België, Duitsland, Griekenland en Nederland deelgenomen. Hieronder treft u de uitslagen aan.
Verder treft u als bijlage aan de flyer voor The 23rd day of the Youth and Beginners 2016”. Dit toernooi wordt gehouden op zaterdag 16 april 2016. Mogelijk kunt u deze datum alvast in uw agenda reserveren.
Mocht u nog opmerkingen of vragen hebben over afgelopen zaterdag dan verneem ik dat van u via Toernooi@sportschooldagraca.nl.

Osu!

Shihan Antonio Da Graca
UK
Osu karate friends,

I would like to take the oppurtunity to thank everybody for his contribution to a very succesfull 22nd day of youth and the beginners 2015.
200 competitors from 30 different dojo’s from Belgium, Germany, Greece and The Netherlands participated.
The results are below.
The flyer for The 23rd day of the Youth and Beginners 2016is inserted. This tournament will be held on saterday the 16th of april 2016. Please note this on your calander. You may have remarks of questions with regard to our tournament this year. Please drop some lines in our box: toernooi@sportschooldagraca.nl

Osu!

Shihan Antonio Da Graca
Results of the 22nd Day of the Beginners and the Youth

Poule 1 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Benjamin Krohne AktivSport Saxonia e.V.
2 Yassine Bouzalmat Sportschool Guçyetmez
3 Milan Waller Karatevereniging Kurai
Poule 2 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Manon van Wijk Mas Oyama Kalmthout
2 Kaylyn-Fauve Mol Dojo Renshu
3 Devyjani Dielbandoesing Sportschool Da Graca
Poule 3 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Tristan Anemaat Dojo Renshu
2 Sascha Sikkens Ruud Muller
3 Aouragh Abdeljallal Sportschool Guçyetmez
Poule 4 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Semih Ekici Nintai
2 Jamiro Hussainali Budokai Tilburg
3 Tyrone Crawford Budokai Breda
Poule 5 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Rabaab   Haouati Budokai Breda
2 Ashley Moorthamer Fudoshin Dojo
3 Megan Burger Karatevereniging Kurai
Poule 6 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Donny Koemans Osaka
2 Finn Zeijlmans Dojo Renshu
3 Ron Nebel AktivSport Saxonia e.V.
Poule 7 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Johannes Reuter AktivSport Saxonia e.V.
2 Joren de Bondt Sutani Dojo
3 Quentin van Melzen Sportschool Da Graca
Poule 8 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Luciano Groos Sportschool Da Graca
2 Elijah Daal Nintai
3 Fabian van Biene Okara Dooka Budosports
Poule 9 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Danique Mol Bushido Dojo
2 Ezra van Stappen Dojo Renshu
3 Sacha Bras Sportschool Da Graca
Poule 10 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Jennifer Helder Kamakura
2 Tine Buitinck Fudoshin Dojo
3 Emelia de Becker Fudoshin Dojo
Poule 11 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Jill Wegman Ruud Muller Dojo
2 Besarta Zekaj Sportschool Da Graca
3 Danielle Hahn AktivSport Saxonia e.V.
Poule 12 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
 1 Siyar Adanc Nintai
2 Cedric Teugels Sutani Dojo
 3 Stefan Joore Karatevereniging Musashi
Poule 13 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Sam Hattinger Karatevereniging Musashi
2 Sam Leerdam Sportschool Egbert Thomas
3 Til Seitz AktivSport Saxonia e.V.
Poule 14 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Lance Gomez Sportschool Egbert Thomas
2 Yassa Siddiqui Yantra Budokaido Koksijde
3 Wytze Tjalsma Sportclub F&F the Inner Way
Poule 15 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Liv Hoekstra Osaka
2 Bo Spitaels Niji Yama Dojo
3 Iraisha Boedhoe Sportschool Da Graca
Poule 16 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Manaar Haouati Budokai Breda
2 Nanna Koemans Osaka
3 Charice Klink Nintai
Poule 17 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Kyo van Fessem Budokai Tilburg
2 Niklas Mortan AktivSport Saxonia e.V.
3 Duncan Horvath Ruud Muller Dojo
Poule 18 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Rick Adema Kyokushin Karate IJlst
2 Bram Coumans Naga Hitam
3 Calvin Bastiaans Karatevereniging Kurai
Poule 19 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Sander Ridder Karateschool Sandokai
2 Timotheus Popov Sutani Dojo
3 Savvas Peggaras Fit&Fight Club Kavala
Poule 20 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Aikaterini Sotiropoulou Fit&Fight Club Kavala
2 Nada Haouati Budokai Breda
3 Lucia Karremans Kamakura
Poule 21 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Nick de Peijper Bushido Dojo
2 Soufiane Boulfalfal Sportschool Guçyetmez
3 Jeffrey Klaassen Sportschool Da Graca
Poule 22 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Vijay Nanhoe Sportschool Egbert Thomas
2 Manuel Ridder Karateschool Sandokai
3 Nieck de Groot Sportschool Pollux
Poule 23 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Sergio Stoop Bushido Dojo
2 Nico Nebel AktivSport Saxonia e.V.
3 Joery van den Bos Kyokushin Hilversum
Poule 24 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Oualid Bouchtaoui Sportschool Guçyetmez
2 Yannick Biemans Sutani Dojo
3 Yannick Vantongerloo Sutani Dojo
Poule 25 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Sherilyn van Damme Dojo Renshu
2 Katoo Lootens Niji Yama Dojo
3 Yonne Hofman Kyokushin Hilversum
Poule 26 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Leroy Stenhuys Sportschool Da Graca
2 Victor Gomez Sportschool Egbert Thomas
3 Dirk Adema Kyokushin Karate IJlst
Poule 27 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Petros Zigdelis Fit&Fight Club Kavala
2 Ruben van Rijn Ruud Muller Leidschendam
3 Xander Bernsen Sportschool Pollux
Poule 28 Jeugd meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Tamara Bindraban Sportschool Da Graca
2 Saba Tjong A Tjoe Okara Dooka Budosports
3 Jemke Spitaels Niji Yama Dojo
Poule 29 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Mohamed Ali Okara Dooka Budosports
2 Bjorn Bernsen Sportschool Pollux
3 Simon Bindels Dojo Renshu
Poule 30 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Ceycilia de Vries Sportschool Da Graca
2 Demi Will Sportschool Egbert Thomas
3 Dina Kharbach Okara Dooka Budosports
Poule 31 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Abdel Elmorabit Budokai Breda
2 Robert Eladami Sportclub F&F the Inner Way
3 Thijs Verstraeten Budokai Breda
Poule 32 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Yfke Vermijs Dojo Renshu
2 Alexandra de Boer Sportclub F&F the Inner Way
3 Rachella Alibaks Nintai
Poule 33 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Jari Buijnink Sportschool Egbert Thomas
2 Donny Demelinne Kamakura
3 Lorenzo Hosewol Sutani Dojo
Poule 34 Jeugd Jongens
Plaats Naam Sportschool
1 Süleyman Adanc Nintai
2 Riad Haouati Budokai Breda
3 Don Priem Dojo Sidney Kai
Poule 35 Jeugd Meisjes
Plaats Naam Sportschool
1 Inken Cara Heuer Sportschool Da Graca
2 Christi Hoogervorst Budokai Senshi
3 Suzanne Davelaar Okara Dooka Budosports
Mannen Licht
Plaats Naam Sportschool
1 Leroy Verschuren Bushido Dojo
2 Philip v.d. Lubbe Sportschool Da Graca
3 Nick Hummel Sportschool Pollux
Mannen Midden
Plaats Naam Sportschool
1 Gerardus Ramdayal Budokai Senshi
2 Gilles van Belle Yantra Budokaido Koksijde
3 Atte van Dalen Kyokushin Karate IJlst
Mannen Zwaar
Plaats Naam Sportschool
1 Louis Bax Budokai Tilburg
2 Patrick van de Berg Sportschool Da Graca
3 Alex Fijlstra Kyokushin Karate IJlst
Dames Licht
Plaats Naam Sportschool
1 Anke Speerstra Sportclub F&F the Inner Way
2 Anouk van de Putte Mas Oyama Kalmthout
3 Sofia Mavroudi Fit&Fight Club Kavala
Dames Zwaar
Plaats Naam Sportschool
1 Marianne van Berkel Sportschool Da Graca
2 Irene Rosier Kyokushin Karate IJlst
3 Tine Beyers Sutani Dojo